Almina’nın Hayatını Değiştiren Sugar Daddy Hikayesi

Almina’nın hayatını değiştiren sugar daddy hikayesi bizimle paylaşması ile sizlere bugün bunun hakkında paylaşım yapacağız. Almina 22 yaşında olmasına rağmen, 2 yıl içinde hayatını değiştiren sugar daddy hikayesini bizimle paylaşmak istedi. Makalenin tamamını okuyarak sizde bu hikaye hakkında bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle ismim Almina 22 yaşındayım ve Fethiye’de yaşamaktaydım. Sosyal medyada insanları gördükçe, nasıl böyle lüks hayata sahip olduklarını hep merak etmekteydim. Bir gün bir arkadaşımın vasıtası ile sugar daddy ilişki sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmuştum. Konuştuğum kişiker genelde bu tarz ilişki sistemlerini arkadaş veya sosyal çevre tarafından öğrendiklerini belirtiyorlar. Muhtemelen sizde benim hikayemi okuyorsanız, bu tarz yerlerden öğrenip, sugar partnerlik sistemine üye olmak veya bilgi almak için araştırma yapıyorsunuzdur.

sugar daddy hikayesi

Öncelikle sevgili olmaktan bir farkı olmayan bu sponsorlu ilişki sisteminde, en azından bir ilişkide olması gereken ve hak ettiğiniz değeri kat kat fazlası ile alabildiğinizi söyleyebilirim. Normal bir sevgili sizi sadece farklı amaçlar için görmekte olsalar bile, sugar daddyler gerçekten çok değer vermektedirler.

Ben arkadaşlarım ve çevrem sayesinde çok fazla araştırma yaparak elit sugar baby olma kararı vermiştim. Elit sugar baby olmamdaki amaç ise, daha zengin ve varlıklı insanlara ulaşabiliyor olmanız. Fakat elit olduğunuz zaman hemen bunlar size gelmiyorlar. İlk olarak elit seviyesine ulaştıktan sonra, sizi beğenip hoşunuza gittiğiniz insanların size ulaşmasını bekliyorsunuz. Aslında biraz şansa bağlı bir durum diyebiliriz. Beraber üye olduğum arkadaşım 2 ay içerisinde elit bir daddy bulsa bile, benim bulmam 2 senemi aldı.

Fakat benim bu beklediğim süre içerisinde bende arkadaşıma eşlik ederek birlikte gezip eğlendik. Ama 2 yılın sonunda bana denk gelen elit daddy partnerim, arkadaşımın partnerinden 10 kat daha fazla zengindi. Yani arkadaşımın sugar daddy’si gezme, eğlenme ve alışverişe eşlik ederken, bana denk gelen daddy ile yatlarda, katlarda geziyorduk diyebilirim. 22 yaşımda ilk arabam ve evime onun sayesinde sahip oldum.

Bazı insanlar birden fazla daddy arasalar bile, ben sadece bir tane daddy ile sevgiliyim. Yazları çeşmesindeki lüks yatına tatile giderken, kışın Paris’te kendisine ait boş lüks bir malikane olan evinde tek başıma yaşamaktayım. Evin içerisinde spor salonundan, sinema salonuna kadar var gerisini artık siz düşünün. Yani benim şansım yok diye sabırsız olmaktan ziyade, sabırlı olmanız durumunda gerçekten şans gülüyor.

Bende arkadaşım bulduğu zaman şansım yok diye üzülürken, ben daddy bulduğum zaman asıl şanssız onun olduğunu anladım. Sevgiliden farkı olmayan bir arkadaşlık sistemi olsa bile iyi araştırmanızı ve yapabileceğinize karar vermenizi düşünmenizi isterim. Çünkü normal sevgilinizle çocuksu davranışlar sergileyerek eğlenseniz bile, elit bir daddy bulduğunuz zaman kendinize bir olgunluk seviyesi belirlemeniz şart.

Aslında çoğu erkek nasıl kendine olgun bir bayan arkadaş bulup yurt dışında yaşama izni almaya çalışsa bile, sugar daddy ile bu durum gerçekten çok daha basit. Eğer yurt dışında yaşama hayaliniz bile var ise, umarım paylaştığım sugar daddy hikayesi işinize yarayabilir.


Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski