Neden Sugar Daddy Arıyorum?

Neden sugar daddy arıyorum veya neden bayanlar sugar daddy bulma ihtiyacı duymakta? Aradığım sugar daddy bana ne gibi faydalar sağlayabilir veya ne gibi zararları dokunur?

Melis kendi hikayesini bizimle paylaşarak, bugün onun hakkında makale paylaşımı yaptık. Melis sugar daddy arıyorum konusunda kendi hakkında bildiklerini bizimle paylaştı.

Merhaba ben Melis 20 yaşımdan beri kendime sugar daddy arıyorum. Genelde sosyal çevremden bu arayışlara ulaşmış olsam bile, hayalim daha lüks bir hayat yaşamaktı. Sosyal çevremden bulduğum daddy’ler genelde gezme ve eğlenme gibi etkinliklerde bana eşlik etmekteydiler.

neden sugar daddy arıyorum

Sugar daddy arayışına başlama amacım aslında çevremdeki insanların yaşam tarzlarıydı. Genelde daddy arayışına giren bayanlar, başkalarının hayatlarına özenmesi ve görmelerinden kaynaklanmaktadır. Bir gün arkadaşımın tavsiyesi ile Seeking Turkey sitesine üye olarak, elit baby onayından sonra sisteme giriş yaptım.

Arkadaşımın 4-5 yıldır daddy partneri olduğu için, Antalya’da kendi yazlığı mevcut. Seeking Turkey üzerinde bulduğu çok varlıklı daddy’si ona bu yazlığı satın aldı. Bende bu sebeple 2 yılı aşkın süredir üyeliğimi sürdürüyorum. Tabi üye olduktan sonra bekleyiş ve arayışın sonunda benimde çok varlıklı biri ile tanışma şansım oldu.

Daddy’im ile beraber;

  • Dubai
  • Maldivler
  • Tailand
  • Amerika
  • İngiltere
  • Paris

Gibi ülkeleri gezme şansı yakaladım. Kendisi beni çok sevmekte ve bana değer vermekte. Bu şekilde beraber çok iyi bir çift olduk. İnternet üzerinde bulduğum Marmaris şehrindeki bir evi, kendisine gösterip çok beğendiğimi söylemiştim. Doğum günü sürprizi ise bu evi bana hediye olarak almaktı. Gerçekten böyle bir duygu yaşadığınızda, sevinçten ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Daddy bulmak ile sevgili arasındaki tek fark, sizi sevgili gibi sömürmemeleri, size değer vermeleri. Çünkü sevgili bulduğunuzda genelde sizi duygusal veya fiziksel anlamda sömürüp, işleri bittiğinde ve sıkıldıklarında bir kenara atmaları oluyor. Buda bir bayana ciddi anlamda psikolojik olarak sorun yaratabiliyor. Ama dediğim gibi daddy bulduğunuzda çok iyi anlayabilirsiniz ki, size aşırı önem ve değer vermekteler.

Kötü yanlarına gelecek olursak, lüks bir hayata yaşayıp daddy’niz ile yollarınızı ayırırsanız, yeni daddy bulana kadar hayatınız biraz zor olabilir. Çünkü hem lüks yaşamaya hem de istediğinizin olmasına alışınca, ayrılık zor gelebilir.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski