Simay Özkök Sugar Daddy Bulma Hikayesi

Simay Özkök sugar daddy bulma hikayesi ile hiçbir ücret ödemeden, 3 yılda toplamda 10 ülke gezme hikayesini anlatıyor. Simay toplamda 3 yıl içinde 10 ülkeyi nasıl gezdiğini anlatıyor. Ücretsiz Dünya’yı gezme hikayesini aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Merhaba ben Simay, 25 yaşındayım normalde İstanbul’da yaşıyorum. Hayatım yaklaşık 3 yıl içinde bir anda değişti. Bu hikaye ile sizlere, Seeking Turkey ile nasıl tanıştığımı anlatıyorum.

Yaşantısı İçin Instagram : https://www.instagram.com/simayozkok/

15 yaşlarımda okulu bıraktıktan sonra, meslek hayatına atılmak isteyip, bir yerde kuaför olarak çalışmaya başladım. Kendimi işimde baya geliştirerek 19 yaşlarımda biraz daha zenginlerin geldiği, daha lüks bir yerde çalışma şansı yakalarken bulmuştum. Tabi ki o yaşlarda ben çalışırken arkadaşlarımın ve başka insanların sürekli gezmelerini, yaşadıkları güzel hayatları seyrediyordum.

simay özkök

Bir gün çalışırken bir konuşmaya kulaklık ettim. Konuşmada; “Şu kişinin sugar daddy’si çok zengin, yada bununki böyle diye, biz şu gün buraya gidip gezeceğiz” diye konuşmaktaydılar. Tabi aramız iyi olduğu için bana dönüp şaka ile “kız senin sugar daddy’in yokmu” diyerek bana takılıyorlardı. Tabi ben bilmediğim için böyle bir şeyi neden olmasın isterim diyordum. Tabi o gün şakayla bana bunu söyledikleri için konuşmanın devamı gelmemişti.

Akşam ise eve gidince meraktan internette ararken tam olmasa bile herkesin farklı anlatımları ile yazılara ulaştım. Fakat tam olarak sugar daddy ne demek diye öğrenememiş, araştırmam ise yarım kalmıştı. Neyse bir gün yine çalışırken aynı müşterim gelmişti. Müsait bir anda geçen şaka ile söylediklerini araştırdığımı, fakat tam bir bilgi bulamadığımı söyledim. Bir yandan işimi yaparken, bir yandan ise bana sugar partnerlik sistemini anlatıyordu.

Anlatırken kafama çok yatıyordu çünkü benim onlardan bir eksiğim yoktu. Bende lüks ve güzel bir hayat yaşamak, zengin bir sevgili bulmak istiyordum. Bana hangi siteye girmem gerekli ve hangi aşamaları takip ederek elit seviyesine ulaşabileceğimi anlattı. Vaktim oldukça 1 ay içerisinde tüm adımları ve onayları bitirerek elit seviyesinde beklemeye başlamıştım.

20 Yaşımda Hayatım Değişti

Yaklaşık 1 yıl süren bekleyiş ve sabretmenin ardından bir sugar daddy ile tanıştım. Kendisi İngiltere’de yaşayan, 38 yaşında genç ve bakımlı biriydi. Bekar olması ile beraber kendisine eşlik edebilecek bir sevgili arıyordu. Uzun bir süre sanal olarak tanışma sonrasında iş için İstanbul’a geldiğinde yüz yüze tanışma şansı yakaladık. Bu sayede arkadaşlığımız ve ilişkilerimiz daha da ilerlemişti. Birlikte vakit geçirdikçe bana daha çok bağlanıyor ve daha yakınlaşıyorduk.

Bir gün bana benimle beraber İngiltere’ye gelmek ister misin diye sordu. Bana biraz zaman vermesini ve düşünmem gerektiğini söyledim. Sürekli sohbete devam ediyor, birbirimizi bu süre içerisinde daha iyi tanıyorduk. Maddi olarak çok çok iyi durumu olduğundan ve artık çalışmayı bırakmak istediğimden teklifini kabul ettim. Hem bu sayede yurt dışında yaşayabilir, hatta kendi işimi bile yapabilirdim bende kabul ettim.

Şuanda birlikte çok iyi bir çiftiz ve İngiltere’de kendi kuaförüm, çalışanlarım mevcut. Hiçbir ücret ödemeden 3 yılda toplamda 10 ülke gezmek hayaline de erişme şansı yakalamış bulunmaktayım.

Gezdiğim Ülkeler;
  • İbiza
  • Milan
  • Roma
  • Paris
  • Amsterdam
  • İngiltere
  • Madrid
  • Dubai
  • Yunanistan
  • Rusya

Hala ülke gezmeye devam etmekteyim. Instagram üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Hem bu ülkeleri gezerek, hem de kendi işime sahip oldum. Bir yandan zengin sevgilim ile hala gezmeye devam ediyoruz. Belki bir gün evlilik planlarımız da olabilir. Şuanda gezmenin tadını çıkarmaya devam ediyoruz.

Devamı ve fazlası için beni instagram'dan takip edebilirsiniz 
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski