Sugar Daddy Arıyorum

Sugar daddy arıyorum diye çıktığım bu yolculukta sizlere ne gibi şeylerle karşılaştığım ve nasıl bir yol izlediğimi anlatacağım. Sugar daddy aramadan önce bazı şeyleri iyi düşünmelisiniz. Bunun sebebi, zengin insanlar çocukça davranışa sahip insanlardan hoşlanmıyorlar.

Öncelikle adım Kayra yaklaşık 2 yıldır sugar daddy arıyorum ve çok zengin insanlar ile arkadaş olma fırsatı yakaladım. Şuanda 24 yaşındayım fakat bu yola bir defa çıktığınız zaman, maalesef bırakamıyorsunuz. İnternet ortamında sugar daddy’si yüzünden psikolojisinin bozulduğunu anlatanlar çok vardır. Bakın fiziksel, veya bedensel demiyorum, tüm sorunlar zihinsel veya ruhsaldır.

Sugar Daddy Arıyorum

Bunun sebebini başıma geldiğinden dolayı size şu şekilde anlatabilirim. Elit sugar baby iseniz, hiçbir daddy partnerinizden fiziksel bir şiddet görmeniz mümkün değildir. Genelde elit olmadan her önüne gelen daddy partnerlerine yazanlar belki bir ihtimal fiziksel davranışlarda bulunmuş olabilir. Ben elit olarak takıldığımdan dolayı bu konuda bir yorum yapamıyorum.

Fakat zihinsel olarak size şunları aktarabilirim. Sugar partner bulmak zaten zengin sevgili bulmaktır. Zenginlere bu lakap verildiği için onlara sugar daddy vs diyoruz. Bulduğunuz zengin sevgilinin size sağladığı lüks yaşam ve hayat sayesinde çok iyi bir şekilde yaşıyorsunuz. Fakat oldu da anlaşamadığınız bir durumda ilişkiniz sona erdiğinde bu durum gerçekten psikolojik olarak sizi bunalıma sokabilir.

Çünkü lüks yaşamaya alışınca ve bir anda bu hayattan mahrum kalırsanız psikolojik olarak zor dönemler geçirebiliyorsunuz. Düşünün her istediğiniz bir anda önünüze gelirken, bir anda istediğiniz şeyler olmuyor. Bu şekilde uzun süreli lüks yaşamaya alışırsanız bu durum size ciddi anlamda zor gelebilir. Eğer uzun süreli birlikteliğiniz olan ve birbirinizi seven çiftlerseniz, zaten herhangi bir sorununuz olmayacaktır.

Peki Nasıl Sugar Daddy Arıyorum?

Bulunduğunuz konum ve bölgeye göre sugar partner bulma olasılığınız çok azdır. Seeking Turkey sitesine 2 yıldır üye olmam ve elit olmamla beraber çok zengin insanlara ulaşmam daha kolay oluyor. Bu sayede normal daddy’lerden daha fazla zengin ve elit insanlara ulaşıyorum.

Görünüş, tip veya fiziksel özellik bu arkadaşlık sisteminde çok önemli değil. İnsanlar yalnız veya sıkıcı hayatlarına arkadaş aradıklarından dolayı, genelde sizin yanınızda kendilerini nasıl hissettiklerine daha fazla önem vermektedirler. Eğer bir kişi sizin yanınızda mutluysa, zaten diğer özelliklerinize çok fazla takılmayacaktır.

  1. Sohbet, konuşma ve davranışlar.
  2. Bilgi ve kültür seviyeniz.
  3. Olgun ve kadınsı davranışlar.
Bu yukarıda saydığım maddelerde kendinizi geliştirirseniz, fizik veya tipiniz partner ararken hiç sorun olmaz. Herkes aynı fizik ve güzelliğe sahip olmayacağından dolayı, size yukarıdaki maddeler her zaman yardımcı olacaktır.

Partnerim sayesinde toplamda 3 ülke gezdim. Beraber çok güzel vakitler geçiriyoruz ve çok eğleniyoruz. Hem kafa yapımız hem de birbirine uyan zevklerimiz sayesinde çok uzun zamandır beraberiz.

Sizde eğer bu arkadaş sisteminden yola çıkacaksanız, yukarıda anlattığım çoğu şeyi iyi okumanızda fayda var. Çünkü çok alıştığınız bir partnerinizle her şeye sahipken, bir anda aranızın bozulup yollarınızı ayırmanız yaptığınız tüm planları olumsuz etkileyebilir. Kendinizi sevdirmeyi ve kafalarınızın uyum sağladığı partnerlerinizi tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

1 Yorumlar

  1. Bende uzun bir süredir sugar daddy arıyorum internet üzerinde. Fakat sizin makalenizi 3 ay önce okuyup bende seeking turkey sitesine üye oldum. Şuanda bir tane aylık 4-5 kez görüşmeye 8000 TL ödeyen sugar daddy arkadaşım oldu. Umarım daha iyi yerlere gelebilirim :)

    YanıtlaSil
Yorum Gönder
Daha yeni Daha eski