Sugar Daddy’leri Sayesinde Dünya’yı Geziyor

Sugar daddy’leri sayesinde Dünya’yı geziyor hikayesi ile bu hafta Seher hanımın kaleminden sizlere aktarıyoruz.

Seher’in kaleminden;

Lise çağımdan beri ciddi manada para problemleri çekmekteydim. Her istediğimi alamıyor, sadece sosyal medya ve çevremdeki insanların yaşantılarını izlemekle yetiniyordum. Yazları bir işe girip çalışır, kışları ise bu birikimimi okul giderlerimde kullanırdım. Ailem maddi konuda çok az yardımcı olmaktaydı ve bu bana yetmiyordu. Arkadaşlarım ile gezmeye giderken onların yediklerini ve içtiklerini izliyor, çoğu zaman bana bir şeyler ısmarladıklarında mutlu oluyordum. Fakat yine de ailem ile yaşadığımdan dolayı, akşam eve gittiğimde rahattım başımı sokacak bir evin vardı.

Lise çağımdan sonra üniversiteye başladığımda asıl hayat benim için burada başladı. Üniversiteye gitmeden önce yurt fiyatlarına baktığımda ciddi manada yüksek fiyatlar ile karşılaştım. Fakat okurken çalışmamda gerekiyordu ve bu yüzden yurt bana çok mantıklı gelmemişti. Daha sonra uygun fiyatlı bir ev denk geldi fakat bunun içinde en az 4 arkadaş olmak gerekiyordu. Gideceğim yerdeki sosyal medya gruplarına katılarak benim gibi 3 kişi daha buldum ve bu evi kiraladık. Hem okul çıkışı yurt için dönüş saatim olmayacak ve gerekirse geç saatlere kadar boş durmadan 2 farklı işe girecektim.

Ailemin gönderdiği para sadece yurt paramı karşılıyordu. Okul çıkışlarından sonra veya boş kaldığım zamanlarda geç saatlere kadar 2 farklı part time iş bulmuştum. Saatine 5 TL almaktaydım bu sayede 2 farklı işte zorlansam bile, günde 40-50 TL kazanç sağlayabiliyordum. Fakat okuldan çıkıp işe girmek işten çıkıp eve derken ders çalışmaya bile çok bir zamanım kalmıyordu. Okuldan arkadaşlarım, evde yaşadığım arkadaşlarım bile gezmeye eğlenmeye giderken doğal olarak beni de çağırıyorlardı. Fakat maalesef onlara hiç bir zaman eşlik edemedim. Zaten evdeki arkadaşlarımı bile çok nadir görüyor, eve gittiğimde uyuyakalıyordum.

Sugar Daddy’im Sayesinde Hayatım Değişti

Garsonluk yaptığım mekana çok güzel ve lüks takılan kızlar gelirdi. Çoğu benimle aynı yaşta olmasına rağmen, çoğu benden büyüktü. Hep onların nasıl bu kadar lüks hayat yaşadıklarını merak ederken, bir gün bir kıza servis yaparken bana teşekkürler demesi ile hayatımın dönüm noktasına girdim.

Kaç yaşındasın diye bana sorduğunda aynı yaşta olduğumuzu öğrendim. Daha sonrasında konu konuyu açtığında, kendisine nasıl bu yaşta bu kadar lüks yaşadığını merak edip sordum. Bana Seeking Turkey isimli bir siteden bahsetti ve bunu araştır diyerek sohbeti sonlandırdı.


Tüm gün sabırsızlıkla mesaimin bitmesi için saate bakarken bir yandan aklım bu isimdeydi. Akşam mesaim bitip eve gittiğimde internetten açıp bu siteyi buldum. Daha sonrasında sugar daddy diye bir şeyler bularak, internet ortamında araştırmalara başladım. İnternette bulduğum bilgiler yetersiz ve çok azdı bu yüzden tam bilgiler bulamıyordum.

Sisteme mesaj atarak daha fazla bilgiler talep ettiğimde bana sistem üzerinden bayan yöneticiler ulaşarak sugar partner sistemini anlatmışlardı. Bende lüks yaşamak ve güzel bir eğitim için maddi desteğe ihtiyacım olduğundan üye olmak istedim.

Sadece Üye Olmak Bir İşe Yaramıyor!

Şöyle düşünün; 2 katlı bir ev düşünün. Alt kat caddeyi, üst kat ise güzel manzarayı gösteriyor. Siz hangi katta olmak isterdiniz? Zengin bir insan zaten sitede önüne gelen insana güvenip mesaj atmaz. Bunu zaten ilk başta düşünerek sistemden destek aldım.

İşte siteye üye olursanız sadece evin alt katında caddeden gelip geçenlerle arkadaş olabiliyorsunuz. İkinci kat ise onaylı insanların olduğu yer. Eğer ikinci kata çıkarsanız asıl sugar partnerler orada. Yurt dışında zaten sugar baby olmak isteyen bayanlara baktığımda özel konferans ve toplantılara katılarak bu işe başlamakta. Türkiye’de niye canı isteyen hemen üye olup hemen zengin insanlarla tanışabilsin ki? Buda işte bilmediğimizden kulaktan dolma haberler yüzünden sanırım bu şekilde davranıyoruz.

Neyse onay işlemlerim yapıldı, yaz gelmişti okullar tatil ve artık ikinci kattaki manzaradan etrafı seyrederken, bir kişi ile tanıştım. Yurt dışından Antalya’ya gelecek ve yatıyla gezmek için arkadaşlık yapacak birini arıyormuş. Kendisine oraya gitme durumum olmadığını söylediğimde ise bana, 1 ayda kazandığım parayı 1 gün içerisinde yollayarak yardımcı oldu. Tabi ki ben şok ve hayretler içerisinde bir haldeyken, en azından bu sene bende gezebilecektim. Birlikte 1 hafta tatil yaptığımda beraber her yanaşılan limanda, pahalı hediyeler alıyordu. Hayatımda bu şekilde hediyeleri vitrin camından izleme haricinde hiç görmemiştim.

Bir haftanın sonunda birbirimizi iyi tanıdığımızdan dolayı bana okul için burs yardımı sağladı. Arada tatile geliyor beraber geziyor ve eğleniyorduk. Hayatım bir anda değişmiş, zengin bir sevgilim olmuştu. Üniversiteyi iki yıllık olarak okuyordum ve ikinci yılımda bitmişti. Bu arada sugar daddy’im ile zaten görüşüyorduk.

İki yıllık üniversitemi Türkiye’de tamamladığım için, iki yıl daha lisans yapmak için yurt dışında okumak isteyip istemediğimi sorduğumda ise bunu seve seve kabul ettim. Şu anda tüm masraflarımı daddyim karşılıyor ve İngiltere’de güzel bir lüks evde yaşıyorum. Kendime ait güzel spor bir arabam var ve bankada güzel yüklü bir miktar param var. İki yıldır tek daddyim var ve beraberde çok mutluyuz.

Yukarıda özet geçe geçe anlatmış olsam bile, daddy bulmak sabır ve zaman gerektiren bir şey. Sabırsızsanız zaten daddy bulamayacağınızı bilmeniz gereklidir. Sosyal medyada zaten çalışmadan gezen insanların ben daddysi olduğuna inanıyorum. Yoksa lüks hayat yaşamak çalışarak maalesef çok zor.

İki katlı evde nerede bulunacağınızı iyi seçmelisiniz. Aksi halde manzarayı kaçırabilirsiniz.

Fotoğraflarımı da ekliyorum. İlk halim ve sonraki halim diye.

Eski Halim;


Yeni Halim;

Kapanış

Evet değişimim gördüğünüz gibi çok fazla oldu. İzlediğim yolları size özetle anlattım. Umarım sizde arayışınıza ulaşabilirsiniz. Sugar daddy’leri sayesinde Dünya’yı geziyor hikayesi burada sonlanıyor. Sevgilerle…


Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski