Sugar Daddy'min 100.000 TL Maddi Desteği

Sugar daddy'min 100.000 TL maddi desteği diyerek konuya girmeden önce, bu kadar yüksek bir gelirin 3 ay içinde geldiğini belirtmek isterim. Melike'nin sugar daddy arayışı ve bekleyişi ile ne kadar sürede neler yaptığını anlatan hikayesini bugün sizlerle paylaşıyoruz.

Adım Melike ve Antalya'da yaşamaktayım. Normal bir özel sektörde maaşlı olarak çalışırken, bir arkadaşımın bir gün bana sugar partnerlik sistemi anlatması ile beraber bu yaşam tarzına merak saldım. Arkadaşım ile beraber bir müddet Seeking Turkey sitesine normal üye olarak arayışımıza başladık. Fakat sistem üzerinden her ne kadar saçma insanlar bize yazmış olsa bile, bu kişileri engelleyerek kendimizden uzaklaştırdık. Çünkü sistemin ücretsiz olduğunu biliyorduk ve önümüze bu tarz bizi yıldırıp, bezdirecek insanların çıkacağını hemen hemen tahmin ediyorduk.

Muhtemelen sizde üye iseniz bu durum ile çokça karşılaşıyor veya karşılaşacaksınızdır. Fakat bu tarz insanları gereksiz olarak engelledikçe, halbuki daha iyi ve kaliteli insanlara ulaştığınızı görebilirsiniz. Arkadaşımla beraber genelde bu kişinin maddi durumu kötüdür diye insanlara ön yargı ile yaklaşmaktaydık. Fakat durumun böyle olmadığını, insanlardan gelen mesajlar ile iş durumlarını sorgulayınca anladık. Çünkü çoğu insan internet üzerinden e-ticaret, kripto paralar veya farklı alanlardan yüksek gelirler elde etmekte fakat parayı nasıl yiyeceklerini bilmediklerinden kendilerine çeki düzen verememişlerdi.

Sugar Daddy'min 100.000 TL Maddi Desteği

Zaten amaçta o kişilere parayı nasıl kullanıp gezme, eğlenme ve alışverişte yardımcı olmak değil miydi? Daha sonra arayışlarımız devam ediyor zaman zaman 2.000 TL ila 5.000 TL arasında günlük maddi destekte bulunan, beraber vakit geçirebildiğimiz insanlar ile tanışıyorduk. Bu şekilde bir kaç ay boyunca sabit bir gelir oluşup, sabit görüştüğümüz kişiler olunca mevcut işimizi bıraktık. Çalıştığımız maaşlar yetersiz kalıyor ve artık sadece bu yaşam tarzına vakit ayırıyorduk.

Bir kaç elit sugar baby ile tanıştıktan sonra ben ve arkadaşım sistem yöneticisi ile görüşerek, onay için görüşmeye gittik. Onay sonrası almış olduğumuz elit üyelik sayesinde biraz daha kaliteli insanlar gelmeye başlamıştı. Toplamda 1 yıllık üyeliğin ve elit üye olmanın sonunda, büyük bir galerisi olan bir sugar daddy ile tanışma şansı yakaladım. Beraber tatile çıkıyor, geziyor ve eğleniyorduk. Maddi olarak her türlü yardımı yapıyor ve yaşantım daha kaliteli hala gelmişti.

Kendisine daha yakın olabilmek için ona yakın bir yerde güzel bir ev tutarak içerisini bir güzel dayayıp döşemişti. Kapıya ise bir adet güzel bir araba bırakmış, istediğimde kullanabiliyordum. Sabretmek ve beklemenin elit olmanın avantajı ile 1 yıllık üyeliğimin ardından ayda 20-30 bin TL arası bana maddi yardım yapıyor, birlikte Türkiye'de dahil olmak üzere toplamda 2 ülkeye tatile gitmiştik. Belki benim yıllar boyu kazanamayacağım bu rakamları, sadece 3 ay içerisinde bana sağlamıştı.

Açıkçası ben ilk bu sisteme üye olduğumda çok sabırsız ve hemen her şeyin olmasını istiyordum. Fakat tanıştığım kişiler ise sabretmem gerektiğini söylüyordu. Onları dinleyerek haklı olduklarını görmüş oldum. Normalde ben aylık 100 TL bile birikim sağlayamayıp, sürekli kira vs gibi ev ve kişisel ihtiyaçlara para gittiğinden bu rakamları 3-5 yılda bile biriktirmem mümkün değildi. Umarım sizin de güzel bir hayatınız olur...Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski