Ücretsiz Paris ve İtalya Gezisi

Zengin sevgilim sayesinde, ücretsiz Paris ve İtalya gezisi makalesi ile bugün sizlere hayalini gerçekleştirmiş bir üyemizin kaleminden yazıyoruz. Üyemizin Seeking Turkey ile nasıl tanışıp, elit sugar baby’lik sayesinde hayallerine nasıl ulaştığını okuyabilirsiniz.

Yıl 2019 Pandemi Öncesi

Merhaba ismim Gamze, 20 yaşındayım. Hayalim hep yurt dışına gitmek ve gezmekti. Fakat şartlar ve kazançlar el vermediği için maalesef bu hayalimi hep ertelemek zorunda kalıyordum. Bir gün arkadaşımın bana şaka esnasında “Git kendine bir sugar daddy bul, o seni gezdirsin” demesi ile, sugar daddy ne demek diye araştırmalara başladım. İnternette çok yazı ve makale okumama rağmen istediğim gibi net bir cevap bulamamıştım.

Günlerce araştırma yaparak nette gezerken arkadaşım; “Ben sana şaka ile söylemiştim, bu kadar ciddiye alacağını düşünmezdim” diye cevap vermişti. Fakat ben sugar partnerlik sistemini zaten google ve youtube üzerinden aratıp, insanların yaşantılarını görünce yapmak istiyordum. Youtube üzerinde izlediğim yabancı videolarda insanların ne güzel hayatlar yaşadığını gözlemledim.

Ücretsiz Paris ve İtalya Gezisi

Zaten sosyal medya üzerinde dolaşırken insanların hayat ve yaşantılarını görmekteydim. Ben okul çıkışı part time çalışırken ve ailemden gelen para ile bile üniversite hayatımda bu kadar güzel yaşayamaz iken insanlar bunu nasıl başarıyordu diye hep merak etmekteydim. Çünkü çalışarak kazanılmayacak hayatlar yaşayıp, gezen ve eğlenen insanlar var. Bunu sosyal medya kullanan biri çok kolay bir şekilde fark edebilir.

Araştırmalarıma devam ederken bulmuş olduğum bir kaç siteye üye oldum fakat çok uzun beklemeler sonucunda herhangi bir sonuç elde edemedim. Bir gün yaşantısını çok beğendiğim ve sosyal medyada güzel yaşantısı olan birine mesaj gönderdim. Normalde bana cevap yazmaz derken bana Seeking Turkey sitesini söyledi ve buraya üye olabileceğimi belirtti. Sisteme mesaj atarak elit sugar baby olarak istediklerime kolay bir şekilde ulaşacağımı belirtti.

Daha sonra ilk sisteme üye olarak tam olarak öğrenmek için sitenin her yerine baktım. Haberleri okuyarak detaylı bilgilere ulaştım. Sisteme mesaj göndererek elit sugar baby olmak istediğimi belirttim ve onay işlemleri için yüz yüze görüşmenin olduğunu öğrendim. Bu adımları tamamlayarak elit kısma yükseldim. Daha sonra beklemeye başladım çünkü bir nevi şans işiydi. Tanıştığım kız zaten bana sabretmemi ve beklememi önermişti.

Bir gün bir mesaj ile karşılaştım. Bir daddy bana mesaj atmış tanışmak istiyordu. Mesajını yanıtlayarak sohbete başladım. Bana neler yapmayı sevdiğimi vs sordu sohbetimizde baya ilerledi. Birlikte baya sohbetimizi ilerlettikten sonra yüz yüze görüşerek birbirimizi daha iyi tanıdık.

Paris ve İtalya’yı Gezdik

Birbirimizi iyi tanıdıktan sonra kafa yapımız ve bazı zevklerimizin, hobilerimizin aynı olduğunu keşfettik. Baya iyi anlaşır olduk ve aradan 2 hafta geçmişti. Kendi işi olduğu için, o sıralar biraz yoğunluğu vardı. Bir gün bana bir mesaj attı, pasaport işlerimi halletmemi söyledi ve gerekli giderler için masrafları o karşıladı. Pasaport sonrası vize işlemleri derken 1 ay sonra hayalimdeki iki şehri görme şansım oldu.

Birlikte hem güzel vakit geçiriyor hem de çok güzel eğleniyorduk. İlk ve tek daddim oydu şuana kadar başka biri olmadı. 2019-2021 yılları arasında hala birlikteyiz ve sevgiliyiz. Hayalindeki yapmak istediğim her şeyi gerçeğe dönüştürmeyi başardım. Size de kendi kalemimden zengin sevgilim sayesinde, ücretsiz Paris ve İtalya gezisi yaptığımı anlatmış oldum.

Paris

Paris gezimden bir kaç fotoğrafı aşağıya ekliyorum. Umarım bir gün sizde bu güzel ülkeleri benim gibi gezebilirsiniz.





İtalya

İtalya gezisinden birkaç fotoğrafımı sizinle paylaşıyorum. Biraz yorgun ve bakımsız olabilirim. O gün çok fazla gezip eğlenmiştik.









Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski