Haftada 1 Kez Buluşmak İçin Ayda 25 Bin TL

Haftada 1 kez buluşmak için ayda 25 Bin TL maddi destek alan Seeking Turkey üyemiz Feride'nin yaşam tarzını bu gün sizlere anlatıyoruz. Kendisi uzun bir süredir sitemize üye olmakta ve sitemiz sayesinde ulaştığı yaşam tarzını bizlerle paylaştı.

Merhaba ben Feride 24 yaşındayım. Normalde tek yaşıyorum ve özel sektörde çalışmaktayım. Fakat kazandığım para ile zar zor geçinebilmekteyim. Kiralar ve diğer giderleri de ekleyince elimde pek bir şey kalmamaktaydı.

Haftada 1 Kez Buluşmak İçin Ayda 25 Bin TL


Bir gün bir arkadaşımın sugar daddy arkadaşlık sistemlerini ve yaşam tarzlarını anlatması ile beraber araştırmaya başladım. Seeking Turkey sitesini internet arama sonuçlarında bularak, blog ve hakkındaki makaleleri okumamla beraber elit sugar baby üyesi oldum. Benimle beraber arkadaşımda üye olmuştu fakat arkadaşım benden daha şanslıydı. Üye olmamızın ardından arkadaşım 2 hafta sonunda günlük 5.000 TL maddi destek sunan ve gezmeyi seven bir daddy bulmuştu. Birlikte tatile gidiyor ve sürekli geziyorlardı.

Fakat sabırla beklemem gerektiğini biliyor, düzenli olarak sürekli sisteme giriyordum. Elit üyeliğimin ardından yaklaşık 6 ay geçtiği halde her gün sisteme düzenli olarak giriyor, gelen mesajlara bakıyordum. Tabii gelen mesajlar oluyordu fakat benim arayışım az daha yüksek rakamlarda ve biraz daha lüks yaşamdaydı.

O Gün Hayatım Değişti!

Her zamanki gibi sisteme giriş yaparken bir mesaj geldi ve yanıtladım. Bu mesaj benim hayatımı değiştiren mesajdı. Aylık asgari ücret almaktaydım ve bu kişi sadece benimle tanışmak ve yemek yeme için bana 3000 TL maddi yardım yapmıştı. Benim 1 ay günde 12 saat çalışarak kazandığım parayı, 1 saat yemek yiyerek almıştım.

Tanışmamız ve anlaşmamızın ardından birbirimize alışmış ve baya kaynaşmıştık. Kendisi farklı bir şehirde yaşıyor, fakat bulunduğum şehre haftada 1 kez geliyor, geldiğinde ise benimle görüşüyordu. Her görüşmemizde geziyor, alışveriş yapıyor ve birlikte bir çok etkinlik/aktivitelere katılıyorduk. Her geldiğinde ise bana 6.500 TL ile 7.000 TL arasında harçlık veriyordu.

Şuanda yaklaşık 3 aydır sadece onunla beraber vakit geçirmekteyim. Yakın zamanda beraber yurt dışına tatil planımızda var.

Son bir not eklemek isterim : Bu arkadaşlık sistemlerini yani yaşam tarzlarını araştırırken kafamda çok soru vardı. Fakat bildiğiniz gibi instagram, facebook, twitter, snapchat, tinder ve daha farklı arkadaşlık sitelerine üye oluyor ve oradan insanlar ile tanışıyoruz. Çoğu insanlar ile görüşüp arkadaşlığımızı ilerletiyoruz. Bu sisteminde onlardan farklı yok. Tek farkı Seeking Turkey yani sugar daddy sisteminde zengin insanların olması ve daha kaliteli yaşamlarının olması. Farklı sosyal medya ağlarında çok fazla boş zaman geçirmek yerine, birlikte daha kaliteli bir hayat süreceğim insanı bulmamda bana yardım ettikleri için Seeking Turkey sitesine teşekkür ederim.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski